top of page

DLA DZIECI

Kotwica 1

© 2021 by Margaret Bellis. Proudly created with Wix.com

Kotwica 5
Kotwica 6
Kotwica 7
Kotwica 8

O przyjaźni chłopca z wilczkiem
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O przyjaźni chłopca z wilczkiem” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów teraz

O przyjaźni chłopca z wilczkiem 50% mniejszy okładka.png

O chłopcu, który karmił wilka
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O chłopcu, który karmił wilka” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury.

Margaret

Zamów teraz

O chłopcu który karmił wilka 50% mniejsza okładka.png

O białej wilczycy w ośrodku narciarskim
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O białej wilczycy w ośrodku narciarskim” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów teraz

O białej wilczycy w ośrodku 50% mniejsza okładka.png

Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

"Bajki o wilkach" to zbiór trzech bajek o wilkach z serii "Bajki na długi sen i krótką drzemkę", które dedykowane są dziewczynkom i chłopcom w każdym wieku. Przedstawione tu historie rozbudzają wyobraźnię, uczą wrażliwości na świat przyrody i rozwijają empatię w stosunku do zwierząt. Krótkie opowiadania relaksują przed snem a wspólnie spędzony podczas czytania czas pozwala pielęgnować rodzinne więzi. Każda z bajek zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów teraz

Okładka Bajki o wilkach 50% mniejsza okładka.jpg
bottom of page