top of page

KSIĄŻKI

Kotwica 1
Kotwica 3
Kotwica 4
Kotwica 2
Kotwica 5
Kotwica 6
Kotwica 8
Kotwica 7

Pewność Siebie  
Zdrowe poczucie własnej wartości

Literatura popularnonaukowa

„Miarą inteligencji jest zdolność do zmian” Albert Einstein.

 

Przyszedłeś na świat mając niczym nieograniczone możliwości osobistego rozwoju. Jednak zamiast rozwijać swoje talenty i podążać za marzeniami, stałeś się odwzorowaniem osób z najbliższego otoczenia.
Jeśli odczuwasz brak satysfakcji, chcesz osiągnąć niewielki cel lub prawdziwy sukces, sięgnij po pierwszy zeszyt Świadome Zachowania. Wierzę, że dzięki lekturze nadasz kierunek życiu jakiego pragniesz. 
Serdecznie polecam ci ten zeszyt, do którego napisania zainspirowały mnie wykłady Briana Tracy’ego. Wierzę, że podobnie jak mnie, tobie również uda się zainicjować proces pozytywnych zmian w życiu.

Margaret

Zamów:

Okładka ebook 1 PL 50% mniejsze dla str www.jpg

Samoleczenie
Aktywuj swoją naturalną  zdolność samouzdrawiania

Literatura popularnonaukowa

„Wszystko w leczeniu i zapobieganiu chorobom przewlekłym, co nie jest ortomolekularne (naturalne dla organizmu ludzkiego), zawodzi”

Carl Linus Pauling.


Jesteśmy częścią i wytworem Natury. Miliony lat trwamy, dzięki obfitości zasobów naturalnych oraz zdolności naszych organizmów do samoregulacji i samoleczenia. Przekonani, że jedynie substancje farmaceutyczne są prawdziwe i skuteczne w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych ulegliśmy dyktaturze medycyny konwencjonalnej zapominając o swoich zdolności do korygowania zakłóceń równowagi w organizmie.

Margaret

Zamów:

Okładka ebook 2 PL 50% mniejsze dla www.jpg

Filozofia Żywienia
Wpływ diety na jakość życia

Literatura popularnonaukowa

„Cały system - rząd, świat nauki, medycyny, przemysłu i mediów - przedkłada korzyści finansowe ponad zdrowie, technologię ponad żywność i chaos informacyjny ponad zrozumiałość. Większość zamieszania dotyczącego zdrowego odżywiania osiągana jest w legalny i w pełni jawny sposób”

 T. Colin Campbell

Jedzenie stanowi nieodłączną cześć naszego życia i wywiera niebagatelny wpływ na kondycję naszą i naszej planety.
W tym zeszycie chcę zachęcić Cię do diety wynikającej wprost z Natury, która zawsze najlepiej dba o twoją biologię. 

Margaret

Zamów:

Okładka Zeszyt 3 ebook PL JPG 50% mniejsze dla www.jpg

O przyjaźni chłopca z wilczkiem
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O przyjaźni chłopca z wilczkiem” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów:

O przyjaźni chłopca z wilczkiem 50% mniejszy okładka.png

O chłopcu, który karmił wilka
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O chłopcu, który karmił wilka” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury.

Margaret

Zamów:

O chłopcu który karmił wilka 50% mniejsza okładka.png

O białej wilczycy w ośrodku narciarskim
Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

Bajka „O białej wilczycy w ośrodku narciarskim” dedykowana jest dzieciom w każdym wieku, chłopcom i dziewczynkom. Rozbudza wyobraźnię, uczy wrażliwości na świat przyrody i rozwija empatię w stosunku do zwierząt. Relaksuje przed snem lub drzemką. Pozwala pielęgnować więzi rodzinne podczas wspólnie spędzanego czasu i zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów:

O białej wilczycy w ośrodku 50% mniejsza okładka.png

Bajki o wilkach

Literatura dziecięca

"Bajki o wilkach" to zbiór trzech bajek o wilkach z serii "Bajki na długi sen i krótką drzemkę", które dedykowane są dziewczynkom i chłopcom w każdym wieku. Przedstawione tu historie rozbudzają wyobraźnię, uczą wrażliwości na świat przyrody i rozwijają empatię w stosunku do zwierząt. Krótkie opowiadania relaksują przed snem a wspólnie spędzony podczas czytania czas pozwala pielęgnować rodzinne więzi. Każda z bajek zawiera edukacyjne ciekawostki ze świata natury. 

Margaret

Zamów:

Okładka Bajki o wilkach 50% mniejsza okładka.jpg

Pieprzony Bohater

Literatura piękna

„Pieprzony bohater” to niepowtarzalna, emocjonująca historia pewnego urzędnika, który z pobudek czysto egoistycznych przybiera maskę altruisty. Podczas gdy ten fałszywy bohater pnie się po szczeblach kariery, wzbudzając społeczne uznanie w zaciszu jego domowego ogniska rozgrywa się zupełnie inna historia.

Margaret

Zamów:

Okładka PIEPRZONY BOHATER 50% mniejsza.jpg
Kotwica 9
bottom of page